Dlhodobo stojace vozidlo bez stk a ek

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Zaslal: daniela kostalova, 09. augusta 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

dlhodobo stojace vozidlo bez stk a ek

15. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, vozidlo bolo povereným pracovníkom mestskej časti Bratislava – Petržalka zadokumentované a následne oslovený príslušný orgán za účelom zistenia totožnosti držiteľa vozidla. Po zistení totožnosti a trvalého bydliska držiteľa bude následne pripravená a odoslaná výzva na odstránenie vozidla s udelenou zákonnou lehotou do kedy tak má držiteľ urobiť. V prípade, že držiteľ po prevzatí výzvy svoje vozidlo Opel Corsa počas uloženej lehoty neodstráni z verejného priestranstva, urobí tak mestská časť Bratislava– Petržalka.



Mestská časť Bratislava-Petržalka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.