Dlhodobo stojace vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Zaslal: daniela kostalova, 09. augusta 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

dlhodobo stojace vozidlo

15. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, vozidlo má platnú technickú aj emisnú kontrolu, osadené evidenčné číslo, nič z neho nevyteká, ani nijakým iným spôsobom nepoškodzuje, ani neohrozuje životné prostredie. Dlhodobé státie navyše nie je porušením žiadneho platného predpisu. Mestská časť Bratislava – Petržalka nemá zákonný dôvod žiadať od držiteľa odstránenie jeho vozidla z verejného priestranstva.




Mestská časť Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania