Roky nečistené kanále

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Martin U, 09. augusta 2018

Medzi čerpacou stanicou na Wolkrovej a podjazdom pod panonskou sú najmenej tri neodtekajuce kanále. Voda sa potom hromadí v zákrute v podjazde, kde je najnižšie miesto. Potrebné vyčistiť.

10. august 2018

tyno

Ako si vykonávajú svoju prácu firmy, ktoré majú kanále na starosti, keď to musí hlásiť občan? Potom sa čudujeme , že v čase stále častejších búrok sú cesty zaplavené a je umenie nimi prejsť !!
11. august 2018

Anonymný užívateľ

Po poslednej záplave v BA primátor IN sľuboval, že sa budú čistiť. Ostalo pri sľuboch. V meste je obrovské množstvo dlhodobo upchatých, aj burinou zarastených kanálov a tiež odtokových žľabov napr. v chodníkoch.
12. august 2018

Jerome

Občan hlási vsetko - namiesto inspektorov verejneho poriadku, namiesto dodavatelskych firiem,ktore si nevykonavaju svoju pracu, namiesto kompetentnych uradnikov,namiesto MsP -asi to Magistratu a mestskym stvrtiam vyhovuje, ze sa obcan angažuje, avsak - vsimnite si- vacsina podnetov ide do stratena...a problemov pribuda---Tento rok akokeby vyvrcholil neporiadok a chaos v BA
13. august 2018

Martin U

odkedy touto zákrutou pravidelne jazdím - od roku 2013, si tieto zarastené kanále všímam. postupne sa zanášali čím ďalej tým viac
13. august 2018

tyno

Hlavne, že firma, ktorá sa má o kanále starať si vyučtuje sumu, na ktorej sa pri podpise zmluvy s mestom či mestskou časťou dohodli. Ale ako si vykonáva svoju prácu, už nikto nekontroluje a samozrejme ani sa nezjednáva náprava.
13. august 2018

Anonymný užívateľ

Kanály nečistené od r. 2013 ! To je fakt super ! A potom, že pri silnejšom daždi je mesto pod vodou ! Pán primátor, kedy začnete plniť sľuby ? Od Viedne sme sa už maximálne vzdialili.
20. august 2018

Stefan

tie kanale podla mna MC a Magistrat ano nevedia kde majú :( Smutny pohlad ked z nich rastie buirina.- dovolim si tvrdit,, ze niektore od vybudovana neboli vycistene.
27. august 2018

Stefan

A podnet neriešený. Je to des, že človek si da námahu, pomôže MČ, a ona si nenájde čas ani len odpísať. A pri zaplavenej ceste sa bude vyhovárať na silnú búrku. Treba si to zapamätať pri voľbách.
27. august 2018

Michal Haman

Preposlal som podnet opäť na MČ Petržalka.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
27. august 2018

tyno

Hádam sa mi sníva ? Podnet ako neriešený ? A to sa dá tak ťažko zistiť, kto je zodpovedný za kanále v tak hroznom stave ako v Bratislave ? Tento uverejnený nie je predsa jediný !!! Niekto by sa zrejme musel odlepiť zo stoličky a niečo vykonať !!!
03. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
03. september 2018

Stefan

Ta veticka od magistrátu je vonkoncom trápna. Trebalo by spraviť štatistiku. Je v každom podnete.
13. september 2018

Martin U

Stále bez zmeny. Nikto zatiaľ nič nečistil.
06. október 2018

Martin U

Stále upchaté. Bez zmeny či konkrétnejšej odpovede
06. október 2018

Stefan

Výsmech do ksichtu z magistrátu. Pri vycistenom kanale sa horsie fotí ako pri novom asfalte. Dufam že bude zmena.
12. október 2018

Martin U

Od nahlásenia zatiaľ žiadna zmena
12. október 2018

Martin U

Kanál v podjazde pod Panónskou.
18. november 2018

Martin U

Stále bez čistenia.
28. november 2018

Martin U

Blíži sa zima a voda tam stojí a stojí. najmä v zákrute pod nadjazdom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania