Roky nečistené kanále

Zodpovednosť za riešenie: Určuje sa

Zaslané samospráve

Zaslal: Martin U, 09. augusta 2018

Medzi čerpacou stanicou na Wolkrovej a podjazdom pod panonskou sú najmenej tri neodtekajuce kanále. Voda sa potom hromadí v zákrute v podjazde, kde je najnižšie miesto. Potrebné vyčistiť.

10. august 2018

tyno

Ako si vykonávajú svoju prácu firmy, ktoré majú kanále na starosti, keď to musí hlásiť občan? Potom sa čudujeme , že v čase stále častejších búrok sú cesty zaplavené a je umenie nimi prejsť !!
11. august 2018

Anonymný užívateľ

Po poslednej záplave v BA primátor IN sľuboval, že sa budú čistiť. Ostalo pri sľuboch. V meste je obrovské množstvo dlhodobo upchatých, aj burinou zarastených kanálov a tiež odtokových žľabov napr. v chodníkoch.
12. august 2018

Jerome

Občan hlási vsetko - namiesto inspektorov verejneho poriadku, namiesto dodavatelskych firiem,ktore si nevykonavaju svoju pracu, namiesto kompetentnych uradnikov,namiesto MsP -asi to Magistratu a mestskym stvrtiam vyhovuje, ze sa obcan angažuje, avsak - vsimnite si- vacsina podnetov ide do stratena...a problemov pribuda---Tento rok akokeby vyvrcholil neporiadok a chaos v BA
13. august 2018

Martin U

odkedy touto zákrutou pravidelne jazdím - od roku 2013, si tieto zarastené kanále všímam. postupne sa zanášali čím ďalej tým viac
13. august 2018

tyno

Hlavne, že firma, ktorá sa má o kanále starať si vyučtuje sumu, na ktorej sa pri podpise zmluvy s mestom či mestskou časťou dohodli. Ale ako si vykonáva svoju prácu, už nikto nekontroluje a samozrejme ani sa nezjednáva náprava.
13. august 2018

Anonymný užívateľ

Kanály nečistené od r. 2013 ! To je fakt super ! A potom, že pri silnejšom daždi je mesto pod vodou ! Pán primátor, kedy začnete plniť sľuby ? Od Viedne sme sa už maximálne vzdialili.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.