Einsteinova - prepadnutá vozovka a kanálový poklop

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Pozorovatel 10. augusta 2018

Na Einsteinovej na vetve v smere na na Pristavny most je prepadnuta vozovka a kanalovy poklop

10. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
30. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Opravu na vozovke – kanálový poklop sme objednali u nášho zmluvného partnera. Opravu zaradia do svojho plánu prác v najskoršom termíne.
S pozdravom,


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
09. január 2019

Pozorovatel

@admin
vytlk na fotke vlavo je stale neopraveny a uz je vymlateny do hlbky
10. január 2019

Andrej

Dost zle to tam je, parkrat sa uz podarilo cez to prejst a som rad ze este mam koleso:) Super by bolo aspon to oznacit aby to bolo vidiet.
11. január 2019

Pozorovatel

Vcera rano bol vytlk vlavo sice spravcom cesty povodne oznaceny, ale do smerovej dosky asi narazilo auto, kedze bola spadnuta na zem (foto) a podstavec bol rozlomeny na dve polovice.

Vytlk uz nabera dost velke rozmery aj hlbku.
Ak by sa mu magistrat venoval uz v AUGUSTE !!! , ked som podnet pridal, nebolo by co riesit.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania