Neudržiavané osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Národná Rada SR

V riešení
meno
Antoan 12. augusta 2018

Stĺpy osvetlenia by potrebovali obnovu náteru vo východnej časti hradu. V blízkosti sochy Alžbety Durínskej a v okolí areálu.

13. august 2018

Antoan

Aj smetné koše sú v zlom stave. Treba ich natrieť.
06. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

areál Bratislavského hradu postupne prechádza rekonštrukciou, nevynímajúc areálové osvetlenie. Na Dolnej Východnej terase je plánovaná výmena starého osvetlenia v rámci rekonštrukčných prác, ktoré sú v tomto čase v procese verejného obstarávania.

S pozdravom

Mgr. Zuzana Petrášková
Odbor komunikácie s médiami a verejnosťou Kancelárie Národnej rady SR
10. jún 2019

Antoan

Stále nie sú natreté lampy ani koše.
11. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
11. jún 2019

Antoan

Koše aj lampy sú stále v ešte horšom stave
26. september 2019

Antoan

Koše sú stále hrdzavé a nenatreté ako i lampy. Lampy sú v dobrom stave akurát ich treba natrieť netreba ich meniť. Sú to zbytočne vyhodené peniaze. Akurát že niekto dostane dobre zarobiť zase.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania