Tridsaťštryri ročná stavba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Ján 12. augusta 2018

Nedokončená stavba dlhé roky nepôsobí dobrým dojmom na okolie chránenej oblasti .Plot popri lesnom chodníku čochvíľa pri silnejšom vetre na niekoho spadne. Chátrajúce budovy a skelet pôvodnej stavby pôsobia odstrašujúco na okolie.

21. august 2018

Ján

Plot čoskoro spadne na viacerých miestach. Nikomu to zatiaľ nevadí pokým niekoho neprivalí !
22. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
22. august 2018

Antoan

Toto je hanba príslušného stavebného úradu ,že toľké roky neurobil nič a toleruje tento stav. Roky nie je nikto schopný s tým niečo urobiť !
Keby som ja mal meno na tej tabuli ,tak by som sa už dávno asi prepadol od hanby.
22. august 2018

Ján

Čo robil pán starosta doteraz! Čo robil stavebný úrad a príslušné kontrolné orgány, že takýto stav pretrváva celé roky až doteraz. Celý objekt je zarastený burinou. Budovy a plot sa rozpadáva ohrozuje okoloidúcich.
Najlepšie by bolo zrušiť akékoľvek stavebné povolenie a nariadiť stavbu a všetko okolo zbúrať a odstrániť keď nieje stavebník za toľké roky schopný stavbu dokončiť.
12. október 2018

Robert Puk

Pán starosta dva krát predĺžil stavebné povolenie. Pozemok aj pod skeletom inak patrí hl.mestu Bratislava
16. november 2018

Ján

Ak to patrí hl. mestu tak už dávno malo tento pozemok využiť inak a stavebné povolenie malo byť zrušené. Stavby odstránené. Je smiešne , že toľké roky sa s tým nehýbe a toleruje sa tento stav.
07. december 2018

Ján

Časti plota už spadli na lesný chodník , kde chodia ľudia a aj malé deti ! Tu je vidieť aký nezáujem je zo strany vlastníka objektu , mesta a taktiež mestských lesov ktorým patrí správa lesného chodníka . Správa mestských lesov má sídlo vedľa tohto objektu hneď vedľa.
07. december 2018

Antoan

To už ide o verejné ohrozenie bezpečnosti a zdravia občanov. Tu by bolo namieste aj podanie trestného oznámenia. Kompetentný by sa tým mali urýchlene zaoberať . Toľké roky to chátra a nikomu to nevadí. Čo robí stavebný úrad, starosta, a kontrolné orgány?
02. január 2019

Daniela Halasova

Spustnuta a opustena budova pri ceste na Zeleznu studnicku, potencialne nebezpecna aj z dovodu schatraleho ohradenia
05. január 2019

Ján

Kúsok oproti na druhej strane cesty boli nedávno zbúrané bývalé garáže a objekty čo mala v minulosti v užívaní Československá televízia . Tento pozemok má zhodou okolností na starosti ten istý stavebný dozor aj stavbyvedúci . Bude to ďalšia tridsať ročná stavba ?
05. január 2019

Ján

Na stavebnom povolení nie je zrejmé o akú stavbu ide a čo sa bude na pozemku vykonávať.
05. január 2019

Ján

Plot ďalej padá.
25. marec 2019

Ján

Plot je dočasne opravený. Podnet je vyriešený .
25. október 2019

Peto Lazik

Dragašičovi patrí cela železná chce byť ako Korbačka ?
Dajte radšej tento objekt niekomu kto ho zrevitalizuje ako napríklad ten bunker čo je kúsok odtiaľ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania