Vrak

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Vrak na sidlisku.

22. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujem za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
19. apríl 2019

Martin

Dobrý deň, vrak je stále na rovnakom mieste bez pohnutia.
10. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie verejného poriadku potvrdilo, že motorové vozidlo sa na mieste už nenachádza.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania