Vyschnutý strom - čerešňa

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
JURAJ GROSSMANN 14. augusta 2018

Vyschnuty strom - ceresna na rohu domu Robotnicka 10.

17. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podľa vyjadrenia oddelenia životného prostredia a územného plánovania po
preverení vlastníckych vzťahov sa drevina nachádza na pozemku vo výhradnom vlastníctve Hlavného mesta, pričom pozemok ani zeleň na ňom nebola zverená do správy MČ BANM. Podnet bol preposlaný na vyriešenie majiteľovi pozemku.



Kancelária starostu
17. august 2018

JURAJ GROSSMANN

Dobry den,

dakujem za informaciu a posunutie podnetu na Hlavne mesto. Poprosim Vas o informaciu na ktore oddelenie a kontakt na koho sa mam s vyriesenim tejto veci obratit.

S uctou,
Juraj Grossmann
17. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
23. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, odstránenie čerešne bolo zaradené do harmonogramu prác a suchý strom bude odstránený.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
24. august 2018

JURAJ GROSSMANN

Dobry den,

chcel by som vas poprosit o potvrdenie terminu, aby som ho mohol komunikovat najomnikom domu Robotnicka 8/10.

Dakujem,
Juraj Grossmann

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania