Výtlky na Arménskej smerom z Podunajskej ulice

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Neriešený
meno
Daniel Rašlík 16. augusta 2018

Cesta bola v minulosti viackrát rozkopaná a nebola riadne upravená do pôvodného stavu. Na opravy nebol použitý ani asfalt, čo spôsobuje prehlbovanie jám a poškodzovanie vozidiel.

03. september 2018

Daniel Rašlík

Prosím predložiť odpoved MU Vrakuňa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania