Diera v chodníku - Junácka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Jana Melknerova 18. augusta 2018

Dobry den,
Chcela by som Vas informovat o diere v chodniku na Junackej v blizkosti Bajkalskej. Vyzera to cca 20 cm do hlbky ale moze to byt aj viac. Teraz to je este vidiet ale ak nasnezi hrozi uraz...

21. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
07. marec 2019

Martin Uváček

Bez zmeny. Len diera sa zväčšila.
27. apríl 2019

Martin Uváček

Diera v dlažbe bola konečne opravená. Podnet vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania