Povolené stánky?

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Zaslané samospráve

Zaslal: Rhonda, 17. augusta 2018

S veľkou medializáciou likvidujú 2 nepovolené budovy/ čierne stavby. A cca o 50 m ďalej vyrastajú 3 ďalšie.
Sú povolené???
Toto je tá revitalizácia?

20. august 2018

David 1

Tieto sú na pozemkoch Tesca. Odstraňujú sa iba z Kamenného nám.
20. august 2018

Jerome

Celé Kamenné a priestor pred Tescom je príšerné...Odpudivé...taká zlátanina, našťastie tam nechodíme, vyhýbame sa tejto lokalite, pretože pôsobí depkoidne :) :(
27. august 2018

Andrej

A kde su zabezpecene toalety pre stravnikov a vyuzivacov tychto bud?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania