Neupravený priestor - Bárdošova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 22. augusta 2018

Pred niekoľkými mesiacmi plynári dokončili opravu plynovodu na Kramároch. Na Bárdošovej ulici pod odbočkou na Višňovú neuviedli priestor do pôvodného stavu. Pri dvoch stromoch ostali nahrnuté kopy hliny a kameňov, pri ďalšom veľké kamene, na ktorých bola postavená prenosná kabína WC. Je potrebné priestor čo najskôr upraviť.
Aj ostatné okolité plochy sú upravené len tak ledabolo - zarastajú burinou, zrejme na dotknutých plochách nebola dosiata tráva.
Otázka na záver - bol niekto zodpovedný skontrolovať priestor po dokončení prác, resp. prebrať prácu plynárov ? Ako môžu nechať priestor v takom stave ?

22. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
31. október 2018

Anonymný užívateľ

Kedy bude podnet vybavený? Od sľubu uplynuli 2 mesiace, kopy sú stále na mieste. Nakoniec nie sú dve, ale tri. Prosím o urýchlené vyriešenie, pretože zasypané stromy môžu vyhynúť !
07. február 2019

Anonymný užívateľ

Kedy bude podnet vybavený a priestor daný do pôvodného stavu ?
22. máj 2019

Anonymný užívateľ

Kopy dodnes nie sú odstránené, dva dospelé stromy kvôli tomu vyschli. Podnet odignorovaný. Tak vyzerá starostlivosť o zbytok zelene na Kramároch.
17. júl 2019

Anonymný užívateľ

Takto to dopadlo - oba dospelé zasypané stromy vyschli a pred niekoľkými dňami ich spílili. Kopy hliny a kamenia sú stále bez zmeny. Výsledok fušeriny a lajdáckosti plynárov a nekonanie zo strany mestskej časti. Za celý rok od uverejnenia podnetu sa v tejto veci nič neurobilo. Príklad vylepšenia životného prostredia na Kramároch ...
18. júl 2019

Anonymný užívateľ

Prosím poslať zodpovedným

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania