Spadnutý strom Komárnická

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Jana 22. augusta 2018

Viac ako mesiac leží zlomený strom na Komárnickej ulici č. 2. Zlomený kmeň je nebezpečný pre pobehujúce deti.

10. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

realizacia - odstranenie stromu a suchej travy bolo realizovane dodavatelom prac 5.septembra.

@admin - prosim oznacit za vyriesene.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania