Cesta I/61 Stara Senecka = nulová údržba

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Stefan 23. augusta 2018

Dobrý deň, Ako sa konci značka BA a vychádzam z BA, tak stara senecka sa mení na jednu neudržiavanú cestu, pri ktorej rastie vyše metrová burina a suché stromy (orechy) pomaly padajú na cestu pri vetre. Stromy rastu priamo do cesty a značky uz nie je vidno, nakoľko kriky a stromy rast priamo do cesty. Nadjazd nad železnicou pri Ivanke je totálne prerastený ! Pri odbocke na buducu Triblavinu je na krajnici aj strom, ktorý tam leží už 4 mesiace!!! Tie biel reflexne prvky už kvôli burine nie je ani vidno a skoro všade aj chýbajú. Tento rok krajnice boli kosené až 1 krát!! Čo je to za údržbu? Takto to vyzerá od BA po SC! Niekto sa predsa o cestu prvej triedy musí starať.

26. september 2018

Stefan

Treba to poslat na Slovesnku spravu ciste. neviem či sa to dá.
26. september 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet sme im zaslali.
S pozdravom
Zuzana Žurkinová
administrátorka portálu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania