Slabé WIFI na hrade

Zodpovednosť za riešenie: Národná Rada SR

Uzavretý
meno
Ján 24. augusta 2018

Vo východnej časti plochy okolo hradu je veľmi slabý WIFI signál a veľmi často vypadáva cca každé 2 -3 minúty. Zakaždým sa treba prihlasovať. Zo slabým signálom je problém dlhodobo.

26. august 2018

Antoan

Úplne to vypadáva . Veľmi slabí signál. Stále treba obnovovať prihlásenie.
29. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v areáli Bratislavského hradu je pokrytie WiFi iba v Barokovej záhrade. Ostatné pokrytia exteriéru areálu Bratislavského hradu sú len v pláne do budúcnosti. Z uvedeného dôvodu je existujúce WiFi v ostatných priestoroch iba negarantované z prekryvu pokrytia Barokovej záhrady.

S pozdravom
Mgr. Zuzana Petrášková
Odbor komunikácie s médiami a verejnosťou Kancelárie Národnej rady SR
01. september 2018

Ján

Inštalácia wifi zariadení je jednoduchá technicky a časovo nenáročná operácia. Stačí na to jeden deň. Tam nie je čo plánovať ani uvažovať. Treba konať . Stačí nainštalovať dva vysielače v západnej a východnej časti hradu a to pokryje celý areál.
Wifi router stojí 59 € s dosahom 5 km a frekvenciou 5 GHz. 300 Mb/s.
16. september 2018

Ján

Podnet sa nerieši. Lehátka a lavičky už sú , ale na wifi sa zabudlo.
02. apríl 2019

Ján

Už teraz je na hrade veľké množstvo turistov aj domácich . Je to zlá reklama pre Bratislavu , keď nie je na takomto mieste pokrytie signálom wifi,. Táto situácia by mala byť riešená prioritne, kedže sa tu denne vystrieda niekoľko stoviek turistov a v lete až tisícok. Treba to riešiť ,aby sme sa nemuseli hanbiť.
02. apríl 2019

Ján

Signál wifi , ktorý je v záhrade , ktorá je obohnaná múrom je iba tam a nešíri sa na ostatné plochy okolo hradu. A je aj dosť slabý.
02. apríl 2019

Antoan

Už by bolo načase niečo s tým robiť. Nie aby to trvalo zase niekoľko rokov. Národná rada by sa už mohla pochlapiť a urobiť to čo najrýchlejšie. Treba robiť niečo aj pre občanov a nie len pre seba.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania