Roky opusteny stanok PNS

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Ovia 24. augusta 2018

Nacim tuto budu odstranit, zavadzia aj pre auta okolo nej.

28. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou, Hlavné mesto SR Bratislava.
10. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že na oddelení nájmov majetku Hlavného mesta SR Bratislava neevidujeme, ani sme neevidovali žiadnu žiadosť o nájom pozemku registra C-KN parc. č. 21909, k.ú. Staré Mesto, pod opusteným stánkom na rohu ulíc Radlinského a Bernolákova. Na pozemok pod stánkom nebola uzatvorená nájomná zmluva. Podnet zasielame na Mestský úrad BA- Staré mesto, či oni nedisponujú informáciami k predmetnému stánku.

Ďakujeme za pochopenie a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. september 2018

Ovia

dobry den, vdaka, v tom pripade asi nebude problem s odstranenim.
18. december 2018

Tatiana Laskovičová

Opustený novinový stánok je problém estetický, ale obyvateľov bytového domu Radlinského 36 a tiež chodcov ohrozuje rigol tiahnúci sa od Bernolákovej až po susediaci dom. Je to výsledok sfušovanej opravy chodníka po kladení káblov pri rekonštrukcii herne vo vedľajšej budove. Po daždi sa na chodníku vytvárajú pre obyvateľov vchodu 36 nepriechodné kaluže. Spoločenstvo vlastníkov sa snažilo problém niekoľkokrát riešiť s bývalým vedením magistrátu, ale celé roky bezvýsledne.
20. december 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

problém s chodníkom prosím nahláste ako nový, samostatný podnet. Tento podnet sa týka len odstránenia nefunkčného stánku. Zároveň Vás chcem informovať, že tento podnet opätovne preposielame samospráve.
Ďakujem,

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
20. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, váš podnet sme odovzdali na riešenie príslušnému odboru MÚ Staré Mesto. O výsledku (povolenie, možnosť odstránenia) vás budeme informovať.

Martina Štefániková, komunikačné oddelenie, MÚ Bratislava - Staré mesto
01. apríl 2019

Norbert

Prosíme o odstránenie nepoužívaného stánku, ktorý hyzdí okolie a bráni prechodu chodcov. Stánky do mesta 21. storočia nepatria. Odporúčam zástupcom samosprávy komunikovať aktívne s majiteľmi a v prípade, že majiteľ má záujem, ale nevie si to dovoliť, zaplatiť po písomnej dohode odvoz za náklady samosprávy.
04. apríl 2019

Norbert

Prosíme o odstránenie nepoužívaného stánku, ktorý hyzdí okolie a bráni prechodu chodcov. Stánky do mesta 21. storočia nepatria. Odporúčam zástupcom samosprávy komunikovať aktívne s majiteľmi a v prípade, že majiteľ má záujem, ale nevie si to dovoliť, zaplatiť po písomnej dohode odvoz za náklady samosprávy.
13. jún 2019

Jana Quittnerova

Radlinského-Verejný poriadok-iné

Dobry den, posielam podnet na odstranenie uz niekolko rokov nefunkcneho a nevyuzivaneho novinoveho stanku ktory uz dlho iba ubera miesto na chodniku a “skaredi” cely roh ulice Radlinskeho/Bernolakova v Starom meste.
13. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
01. júl 2019

Miro X.

Dobrý deň, stále nič?? Troška akčnejšie by sme poprosili samosprávu pristúpiť k problému. Ďakujeme
06. júl 2019

Andrej

Radlinského-Mestský mobiliár-iné

Dlhodobo opustený, chátrajúci stánok.
23. august 2019

Kosto Rosina

Stale nic :(( ?
Prvy podnet na tento stanok bol v roku 2015.
Je to naozaj ako past na oko.
26. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
11. september 2019

Peter Oravec

Magistrát štyri roky ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie magistrátu.
11. september 2019

Miro X.

Mimochodom aj z druhej strany končí ulica obdobným odpadom...
18. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
tento stánok riešime aj s magistrátom už dlhší čas.
V našej evidencii neregistrujeme žiadnu nájomnú zmluvu na predmetný stánok na Bernolákovej ulici. Komunikáciu na ktorej stojí stánok na Bernolákovej ulici spravuje Mestská časť Staré Mesto a pozemok je vo vlastníctve Magistrátu hlavného mesta Bratislava.
Aktuálne intenzívne hľadáme majiteľa stánku medzi dodávateľmi tlače z 90 rokov. Prípadného vlastníka by mohli dohľadať aj zamestnanci magistrátu vo vlastnom archíve, pretože ako vlastník pozemku museli vydať súhlas s umiestnením.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
18. september 2019

Ovia

fakt neviem, koho este tieto dlhotrvajuce vyhovorky zaujimaju, konecne konajte.
18. september 2019

Miro X.

Že vám to už na magistráte nie je trápne? Žiaľ táto rýchlosť konania samosprávy je presne dôvod prečo fakt nemajú ľudia chuť platiť dane a žiť tu...
18. október 2019

Kosto Rosina

Dakujeme!!!
18. október 2019

Ovia

skoda, ze ho nahradili auta, v kazdom pripade hura, ze zmizol.
18. október 2019

Miro X.

Stálo to vskutku veľa síl, ale som happy.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania