Zabudnutý starý Mercedes, Polárna/Ružinovská

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Lukáš Bartošovič 22. augusta 2018

Na "križovatke" Polárnej a Ružinovskej si zdriemol starý biely Mercedes C180 z roku 1996, VIN WDB2020181F367944. Kontroly EK ani TK nemá platné (do 03/2018), nemá ani PZP (do 04/2018). Pneumatiky sa ešte ako-tak držia, pravé zadné okienko je však vytlčené a zalepené fóliou. O vozidlo sa začína zaujímať okolitá príroda. Odtiahnuť!

20. október 2018

Lukáš Bartošovič

Ubehli uz takmer 2 mesiace a zmenilo sa co? Nic, vozidlo stoji na tom istom mieste a dalej chatra.
07. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
magistrát vydal výzvu na odstránenie vozidla a umiestnili ju na odstavené vozidlo. Majiteľ má 60 dní právo na odstránenie vozidla, po tomto termíne bude vozidlo odstránené.

Útvar pre styk s verejnosťou
Miestny úrad Ružinov
30. marec 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, lehota na odstranenie vozidla uplynula, predpokladam, ze uz je objednany odtah
01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta.
Kontaktovali sme kompetentné oddelenie, po vyjadrení vás budeme informovať.

S pozdravom



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
01. máj 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, ja len tolko, ze s vozidlom to ide dolu vodou...
25. máj 2019

Lukáš Bartošovič

tabulky ECV boli odstranene, hoci vozidlo este nebolo vyradene z evidencie https://www.stkonline.sk/spz/BL570LN
17. jún 2019

Michal Orlicek

Zdravim, doplnam foto, vyzva na odstranenie bola odtrhnuta, vozidlo ma rozbite okno, bolo by fajn, keby auto bolo odstranene co mozno najskor, uz zacina flora prerastat cez vozidlo.
08. júl 2019

Lukáš Bartošovič

Na vozidle sa opat nachadza vyzva na odstranenie, vyborne, to je rozhodne krok spravnym smerom - tentoraz to urcite vyjde. Musi, vandali si uz brusia zuby.
24. august 2019

Lukáš Bartošovič

25.06.2019 + 60 dni = 24.08.2019 => ODTAH (okej, je sobota, tak staci v pondelok)
plus ten vrak vyzera katastrofalne a jeho interier nema daleko od smetneho kosa (zeby sa o to postaral bezdomovec?)
10. september 2019

Ales Ventus

Polárna-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Dlhodobo zaparkovane, viditelne nepojazdne.
10. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. september 2019

Michaela Biharyova

Dnes odtiahnute

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania