Odhodené doprav. značenie na Zámockej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Zaslal: Peter Oravec, 22. augusta 2018

Na rohu Zámockej a Pilárikovej je odhodené dopravné značenie. Prosím o odpratanie.

12. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dočasné dopravné značenie bolo odstránené.

Michal Granec, DiS.
Referát verejného poriadku
Oddelenie životného prostredia, správnych konaní a verejného poriadku

Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava

Mob.: +421 903 429 001
Email: michal.granec@staremesto.sk
www.staremesto.sk

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.