Upratovanie na Bárdošovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 05. mája 2010

Potrebné vyčistiť a ošetriť zeleň na Bárdošovej ul. v úseku medzi Júnovou a Júlovou ul.

10. máj 2010

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

K podnetu upravovanie na Bárdošovej:

Každý postreh a podnet je dobrý. Tak by sa dala napísať reakcia anonymu občana, ktorému nie je ľahostajný poriadok a čistota v MČ. Pozemky medzi Bárdošovou, Júlovou a Júnovou sú v správe mestskej časti a do starostlivosti sú zverené EKO - podniku verejnoprospešných služieb. EKO - podnik sa stará o zeleň na rozlohe 71 hektárov, ktorá je zaradená do piatich pracovných rajónov. Na pracovný rajón Kramáre sme tohto roku nastúpili oproti plánu o dva týždne neskôr, čo je spôsobené zdržaním prác pre daždivé a prehánkové počasie. S prácami čistenia a údržby verejnej zelene sme na Kramároch začali 5.5.2010 s predpokladom ukončenia jarných prác do 21.5.2010. Oblasť Bárdošovej, Júlovej a Júnovej ulice bude vyčistená do 12.5.2010.

JUDr. Žákovič – riaditeľ podniku

S pozdravom
Ing. Ľudovít Kollárik

Miestny úrad Bratislava-Nové Mesto
11. máj 2010

Anonym

Vie niekto ako to tam teraz vyzerá? alebo je ešte skoro?
06. júl 2010

K

Ešte stále je skoro ...
15. august 2010

K

Priestor dodnes nebol vyčistený. Zeleň popri zábradlí bola len čiastočne vyhrabaná, vyhrabaný materiál a špina nebol odstránený, ale lemujú chodník. Kríky boli veľmi neodborne ošetrené. Viaceré konáre (najmä na divých ružiach) neboli odrezané / odstrihnuté, ale odlomené; úlomky konárov dodnes visia na kríkoch. Dočkajú sa Kramáre vyčistenia ?
15. október 2010

K

Ešte stále je skoro ...
12. október 2011

Odpoveď samosprávy

Uvedený pozemok nie je v správe mestskej časti, inšpektorka verejného poriadku už dvakrát sancionovala vlastníka pozemku. Zahájime ďaľšie priestupkové konanie.

S pozdravom

Ing. Ľudovít Kollárik

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania