Rozpadávajúci sa spomalovač - Farského ul.

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Peter 24. augusta 2018

Rozpadajuc sa spomalovac na ulici Farskeho. Prosim o opravu

28. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, komunikácia je v našej správe.
Evidujeme poškodenie viacerých spomaľovačov. Sú zaradené do plánu opráv v roku 2018.


Mestská časť Bratislava-Petržalka
15. máj 2019

Peter

Stav v roku 2019 bez zmeny!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania