Značenie - Priechod pre chodcov - Farského ul.

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Peter 24. augusta 2018

Prosim o opatovne vyznacenie priechodu pre chodcov, nakolko ho vyuzivaju mamicky s kocikmi aj starsi ludia. Povodne znacenie uz takmer vymizlo. Dakujem

27. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Prostredníctvom zmluvného dodávateľa zabezpečíme preznačenie uvedeného priechodu. Ide o komunikáciu v našej správe.


Mestská časť Bratislava-Petržalka
31. august 2018

Fero

Priechod obnoveny, dakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania