Rozlomený poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Pri vstupe na Klepáč je takýto poškodený poklop na chodníku.

24. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
18. september 2019

Peter

Poklop je už vymenený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania