Bažina na Horskej.

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý
meno
Tomáš 24. augusta 2018

Na ul.Horská je už niekoľko rokov trvalá bažina.
V danom úseku je nutné vyčistiť odtoky/vpuste.
Dokáže to MČ BANM ?!

24. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
27. august 2018

Tim

Pridavam sa k podnetu. Vznikaju tam rozne kolizne situacie medzi cyklistami, bezcami a chodcami, lebo sa vsetci tlacia na jednu stranu aby obisli tu mlaku. Taktiez v zime sa na tam vytvori ladovy povrch a uz som tam videl nejeden pad. Problem je, ze vyssie priamo na ceste vyviera pramen.
07. máj 2019

Tomáš

Pretrvávajúci problém „Bažina na Horskej“ sa podľa vyjadrenie pracovníka (viď foto 6.5.2019) rozhodol riešiť súkromník, za čo mu patrí poďakovanie.
Podobne ako to riešil Mgr.Matúš Čupka + MÚ Rača cca 200 metrov v smere na MČ Rača (25.4.2019 problém podmytej cesty) za čo mu taktiež patrí poďakovanie.

Dúfam že pre cyklokoordinátora z MÚ BANM budú tieto činy poučné/podnetné, podľa hesla: „Všetko sa dá, keď sa chce.“

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.