Zlomený kanálový poklop - Vlárska

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený

Zaslal: Anonymný užívateľ, 24. augusta 2018

Na Vlárskej ulici pri parkovisku je dlhodobo zlomený kanálový poklop.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.