Chodník pre chodcov, nie pre autá

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: Jana, 25. augusta 2018

Na začiatku Úderníckej (pred Pneumo-alergo centrom) boli kedysi na kraji chodníka stĺpiky zabraňujúce parkovaniu. Tieto sú už komplet všekty vylámané a autá neustále blokujú tento chodník aj priľahlú cestu. Vždy je to "len na chvíľku", "len vyložím tovar", ... ale chodník je neustále zablokovaný autami a chodcom ostáva max. pol metra, nie predpísaných 1,5. Tieto autá navyše spôsobujú aj kolízne situácie na ceste, keďže parkujú dosť blízko križovatky a autá, ktoré ich obchádzajú, musia tesne pred križovatkou vybočiť do protismeru.
Prosím obnoviť zábrany na chodníku tak, aby tam autá nemohli parkovať.

27. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.