Opustený (chátrajúci) novinový stánok

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Matus 26. augusta 2018

Dobry den,

v krizovate tomasikova/trnavska (pri La putika) sa nachadza opustena, chatrajuca novinova budka.

27. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
komunikácia a jej prilahle casti (vratane pozemkov pod kioskami) su v správe Magistrátu hl. mesta SR. Podnet postupujeme Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
28. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou, Hlavné mesto SR Bratislava.
30. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
stánok na nároží ulíc Trnavská cesta – Tomášikova ul. je vo vlastníctve spoločnosti, ktorá požiadala o nájom pozemku pod stánkom a platí úhradu za užívanie pozemku. Žiadosť je v súčasnosti v riešení, v prípade všetkých kladných stanovísk k nájmu predmetného pozemku (odborných útvarov magistrátu a starostu mestskej časti Bratislava – Ružinov), bude pripravený materiál vo veci návrhu na nájom pozemku, ktorý bude predložený na rokovanie do orgánov mesta.






S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou, Hlavné mesto SR Bratislava.
28. apríl 2019

Martin U

Stánok stále opustený a nevyužívaný. Keď už za pozemok pod ním platia, mohli by poupratovať aj smeti čo sa pri stánku hromadia.
19. august 2019

Martin U

Bez zmeny. Stánok tu stále špatí.
21. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
28. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu správy nehnuteľností.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

opakovanými miestnymi obhliadkami bolo zistené, že stánok na Trnavskej ceste je naďalej neprevádzkovaný a neudržiavaný.
Listom zo dňa 9.9.2019 bola zaslaná výzva majiteľovi stánku, aby stánok z pozemku odstránil, nakoľko ho neprevádzkuje, neudržiava a jeho chátrajúci stav sa podieľa na vytváraní vizuálneho smogu.

S pozdravom

Oddelenie správy nehnuteľností
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. november 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, ako zareagoval majitel stanku na vyzvu? z vizualneho hladiska sa javi, ze vobec...
14. november 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

Podnet bol preposlaný samospráve

S pozdravom
Stanislav
17. december 2019

Peter Oravec

Trnavská cesta-stavby a budovy-opustená budova

Opustený a zdevastovaný stánok na rohu Trnavskej a Tomášikovej. Prosím o odstránenie.
27. december 2019

Tomas Klempa

Stánok stále nevyuzivany.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania