Sri Chinmoy street v Ružinove?

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Neriešený
meno
jozko 26. augusta 2018

Nie som si vedomy ulice s nazvom "Sri Chinmoy Street" v Ruzinove. Mozte sa preto k uvedenemu znaceniu vyjadrit? Dakujem

29. august 2018

Nacbo Tysi Pacient

Oni tu tabulu maju asi 10rokov povodne bola v uzavretom Areali ked boli
este na Vajnorskej uplne zasity ta ulica je pod Gastanmi a takto tam nema co hladat.
Madal bal je nejako previazany s tou zrejme sektou ktoru viedol Sri
Zamestnanci su takmer isto vsetko ludia hlasiaci a patriaci k tejto skupine.
Maju zeleziarstvo v celom V4 regione hlavne znacky ktore vidite zeleziarstvach ako je EXTOL SHERON a podobne.
Zrejme tym dokazu aj dotovat tu tlaciaren alebo ako nazvat tu literaturu.
08. september 2018

jozko

dakujem, to co pisete dava celkom zmysel. kazdopadne tiez si nemyslim, ze tam ta tabula - predovsetkym po otvoreni verejnosti - nema co robit
12. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

dane znacenie na fotke nie je znacenim magistratu ani mestskej casti. Uz vobec nie je oficialnym oznacenim ulice.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
12. september 2018

Nacbo Tysi Pacient

No dobre nase to nieje dolu to nedame nech si to tam zostane?
Ja si dam na ulicu zakaz vjazdu a odpoved bude ze to Vam nepatri :)?

Administrator zmen ulicu na Piesku na ulicu Pod Gastanmi tak je to spravne
pozri mapku
14. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

samozrejme, v pripade zakaz vjazdu by to bolo ine, lebo by to bola dopravna znacka :)

Znacka ku ktorej smeruje podnet by mala byt odstranena, no daná ulica je v správe MC-Vrakuna, z tohto dovodu tu nemoye vykonavat upravy mestska cast Ruzinov. Podnet postupujeme MC-Vrakuna na vybavenie.


s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania