Vozidlá v zákaze, Saratovská 6 a 8

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Peter 26. augusta 2018

Dúbravka Saratovská 6 až 8 vnútroblok vozidlo stojace v zákaze státia veľmi často sa stáva že v tomto vnútrobloku takto stoja vozidlá napriek tomu že sa to nesmie bol by vhodný častejší dohľad zo strany mestskej polície Ďakujem za vybavenie.

27. august 2018

Odpoveď samosprávy

Presne tak ako píšete, pokiaľ tam stojí vozidlo zavolajte mestskú políciu. Mestská časť nemá žiadne kompetencie v tejto oblasti.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka
16. september 2018

Vladimir

Mestska policia nic neriesi, uz som im aj volal a povedali mi do telefonu, ze tade isli a nic nevideli...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania