Burina na Priečnej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Tomáš 26. augusta 2018

Chodník na ul.Priečna je zarastený burinou a znečistený sklom po zhorenom aute.

16. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia EKO podniku VPS miesto bolo vyčistené.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania