Nezrealizované VODOROVNÉ DOPRAVNÉ ZNAČKY na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Marek Hegci 27. augusta 2018

Na Budatínskej ulici v Petržalke už viac ako 2 mesiace!!! od ukončenia rekonštrukcie povrchu cesty chýba značenie. Tento úsek je dosť frekventovaný a to že tam nie je ešte značenie je diletantstvo zo strany správcu komunikácie!!
Ako môže niekto vôbec spustiť prevádzku bez toho, aby cestu označil minimálne prenosným dopr. značením.

Vopred ďakujem za promptné vyriešenie

28. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou, Hlavné mesto SR Bratislava.
28. august 2018

Jaro

Asi musíš mať celý život nalinkovaný. Bez nich si stratený.
05. november 2018

Petrzalcanka

Mne sa najviac páči, že položili nový asfalt, a hneď za koncom nového asfaltu je jama ako hrom... To už tam nevedeli hodiť za lopatu asfaltu keď kládli nový povrch?
01. jún 2019

Marek Hegci

do dnešného dňa nieje dokončené vodorovne dopravné značenie !!!!
18. jún 2019

Marek Hegci

dobrý den. dočkáme sa niekedy tohto značenia? alebo sa značenie nebude už aplikovať nikdy? len aby som vedel či sa mám nad tým pozastavovať, že 1rok od rekonštrukcie cesty nieje mesto schopné nastrieľať pár čiar na cestu.....dakujem
04. august 2019

Dušan Crinš

Asi v BA došla biela farba ... stále nič ... 🤦‍♂️
19. jún 2020

Martin Uváček

Značenie je už dávnejšie obnovené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.