Bariérový priechod pre chodcov.

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Ján Žatko 28. augusta 2018

Bariérový priechod pre chodcov ukončený obrubníkom chodníka.

28. august 2018

Barbora Glancova

Chodím tadiaľ s kočíkom a obruba je naozaj veľmi vysoka, bezpečné skladanie kočíka spomalí moj prechod cez cestu, pričom sa snažím ísť čo najrýchlejšie, aby som neblokovala premávku. Často preto obchádzam po ceste, čo je nebezpečné, lebo mnohé auta odbočuju doprava
30. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
23. február 2019

Obyvatelka DNV

teraz tam opravovaci cestu (vodovod?) a zase premarnili sancu tam spravit bezbarierovy najazd...
26. február 2019

Barbora Glancova

Takýto stav tam bol 11.2., teraz som dlhšie chorá, tak som nebola pozrieť, sú tam nejaké modré Xka - bola to naozaj šanca urobiť to bezbariérove. Pomohlo by to aj kočíkom, kufrom...
20. marec 2019

Obyvatelka DNV

Dokoncene BEZ bezbarieroveho najazdu. Ved to je nelogicke! prosim OPS opatovne preposlat podnet na magistrat.
22. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne odoslaný Magistrátu.

S pozdravom

Martin Kollárik
Odkaz pre starostu
25. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému útvaru magistrátu, ktorý sa k nemu vyjadrí. S ich odpoveďou budete oboznámený.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
09. máj 2019

Obyvatelka DNV

Je maj.. stale ziadna odpoved.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania