Smetný kôš premiestnený na ostrovček, cez ktorý nikto nechodí

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
alg2012 06. septembra 2013

Smetný kôš, ktorý bol umiestený pri vstupe do univerzity robotníci premiestnili na ostrovček, cez ktorý nikto nechodí a na ktorý nevedie žiadny prechod.

17. september 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet, ktorý preveril inšpektor verejného poriadku. Odborárske námestie v správe Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy a magistrát ako správca sa stará o stav a umiestnenie smetných košov a zabezpečuje ich pravidelené vynášanie. Váš podnet sme preto zaslali kompetentným pracovníkom hlavného mesta s požiadavkou o nápravu.

S pozdravom,


Tomáš HALÁN
hovorca


Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
Tel.: +421 2 5924 6245
Fax.: +421 2 5292 0003
Mobil: +421 902 051 743
e-mail: hovorca@staremesto.sk

www.staremesto.sk
www.facebook.com/staremesto.sk
21. október 2013

Tatiana

Kôš bol z ostrovčeka premiestnený na vhodnejšie miesto.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania