Upchatý odtok na parkovisku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Martin Uváček 28. augusta 2018

Parkovisko pod stromami za OC Račan. Je tam takto zanesený kanálový odtok, ktorý už asi veľmi dávno slúžil naposledy svojmu účelu. Potrebné ho prečistiť.

24. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pracovníci strediska čistoty sa minulý týždeň pokúšali ku kanálu opakovane dostať, ale neustále na ňom parkovalo vozidlo. Tak vyčistili aspoň tak ako sa v danej chvíli dalo. Vrátia sa a pokúsia sa o znovu prečistenie.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
08. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kanál dňa 5.10.2018 vyčistili pracovníci úseku čistoty oddelenia ŽP MU Rača.

S pozdravom


Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
08. október 2018

Martin Uváček

Pozriem sa. Fotku po vyčistení ste dali z môjho pôvodného podnetu.
08. október 2018

Odkaz pre starostu

Vážený užívateľ Martin U,
v prípade, že samospráva nepriloží novú fotografiu v aktualizácii alebo pri uložení odpovede, systém použije prvú fotografiu v podnete.

Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
08. október 2018

Martin U

Potvrdzujem. Kanál bol pekne vyčistený.
26. február 2019

Martin Uváček

Kanál je žiaľ na exponovanom mieste a rýchlo sa zanesie. Bolo by ho potrebné opäť prečistiť a pozametať okolie od špiny.
27. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Vpust opäť vyčistíme a aj jeho okolie zbavíme možných zdrojov zanesenia.

S pozdravom

MÚ – Rača
16. marec 2019

Martin Uváček

Kanál bol opätovne vyčistený. Podnet je teda opäť vyriešený. Ďakujem.
30. júl 2020

Martin Uváček

Tento kanál si vyžaduje pravidelné aspoň polročné čistenie. Zase je zanesený.
30. júl 2020

Rendezak

Dovolim si komentar v spojenych statoch v pobreznych oblastiach je kazdy takyto kanal pod vrchnym krytom prekryty netkanou textiliou na zahradkarcenie, vodu prepusti necistoty nie, asi by bolo vhodne to spravit!
04. august 2020

Odpoveď samosprávy

Vpust sme prečistili a je opäť plne funkčný.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
11. september 2020

Martin Uváček

Žiaľ ihličnaté stromy nad parkoviskom a posledná silná letná búrka spôsobili že odtok je opäť kompletne zanesený a treba náradie na jeho vyčistenie.
14. september 2020

Odpoveď samosprávy

Odtok sme opäť prečistili.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania