Znečistená cyklotrasa na Pribinovej

Zodpovednosť za riešenie: STaRZ

Neriešený
meno
zita 28. augusta 2018

Prosim o vycistenie, vyzametanie cyklotrasy po celej sirke na celej Pribinovej ulici. Je tam mnozstvo kamienkov, crepin, spakov, prachu, odpadkov. Vdaka.

12. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

komunikácia je v správe Magistrátu hl. mesta SR, ktory zodpoveda za jej udrziavanie. Podnet postupujeme Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava do pozornosti na posúdenie/vybavenie.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
24. september 2018

zita

Drahy Magistrat, kedy vycistite cyklotrasu na Pribinovej? Este do volieb stihnete??
27. september 2018

zita

Prosim administratora OPS o preposlanie podnetu STARZ-u. Dakujem
16. október 2018

zita

Dakujem Starz, dakujem p. Nesrovnal,

Taky je vas zaujem o udrzbu cyklochodnikov. Hlavne, ze ste uviedli Bikesharing a o cyklocesty sa postara asi osud.

Ziadam okamzite vycistit cyklochodnik na Pribinovej od vsetkych necistot a ulomkov skla!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania