Nikam nevedúci priechod?

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Daniel Dudinský 08. septembra 2013

Kadiaľ na jeseň (blato) a v zime (sneh)?

19. apríl 2014

Ľudmila Orbanová

Navrhovala by som výsadbu nového stromu, namiesto toho vypíleného a predĺženie prechodu pre chodcov za hranicu plochy pre strom. Prioritou však je výsadba nového stromu, predsa odstránenie starého predpokladá výsadbu nového, nie? (dúfam že nebol vypílený kvôli prechodu!) Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania