Rozbitá lavička

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Zaslal: Matej Gajdoš, 29. augusta 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

rozbitá lavička

02. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie, opravu lavičky zabezpečíme.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
10. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

lavička bola dňa 10.10.2018 opravená, zároveň sme na uvedenej ulici opravili ďalších 7 lavičiek . Orez konárov stromu pri lavičke zabezpečíme v čo najkratšom čase.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
11. október 2018

Matej Gajdoš

dakujem velmi pekne aj za vymenu ostatnych laviciek, ktore boli v zlom stave...

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.