Burina, odpadky na ceste na Dobrovičovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
zita 30. augusta 2018

Prosim vycistit kraj cesty od buriny, odpadkov, spakov, prachu na celej Dobrovicovej ulici po oboch stranach. Dakujem.

02. september 2018

Pavol J.

Kopnúť medzi nohy toho čo tam tie špaky odhadzuje.
10. september 2018

Odpoveď samosprávy

zmluvná firma bola na nedostatok upozornená

Vladimír Skokňa
referát verejného poriadku
oddelenie životného prostredia, správnych konaní a verejného poriadku
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
tel.: +421 2 59 246 265
mobil: +421 903 429 090
E-mail: vladimir.skokna@staremesto.sk
www.staremesto.sk
22. september 2018

zita

Podnet nevyrieseny, stav nezmeneny. Presli 3 tyzdne. So zmluvnou firmou by som ja urcite rozviazala zmluvu. Som zvedava, kedy to bude vycistene. Je to usek od Sturovej po Tobrucku. Vdaka.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania