Nepojazdný vrak (Švabinského ul.)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
shaggy 02. septembra 2018

Na parkovisku na Švabinského ulici (medzi vchodmi 3 a 5) sa nachádza dlhodobo odstavené auto bez ŠPZ.

22. október 2018

Odpoveď samosprávy

Vozidlo bolo odstránené.

Ing. Ladislav Milincký, oddelenie životného prostredia, mestská časť Bratislava - Petržalka
22. október 2018

shaggy

Áno, vozidlo bolo odstránené. Ale nie vami. Stálo tam týždne, kým som podnet nahlásil a týždne po nahlásení. Až pár dní potom, keď mi prišla notifikácia, že môj podnet je neriešený, majiteľ odstránil vozidlo.
Ak by takto rýchlo a efektívne pracovala aj smrť, tak by sa ľudia dožívali aj tisíc rokov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania