Neoznačená stavba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený

Na Primoravskej ulici sa nachádza neoznačená stavba.

04. september 2018

Andrej

tie stojky asi nie su priklincovane k zemi ci?
10. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Váš podnet bude odstúpený na Stavebný úrad na riešenie

S púozdravom

Ing. Karol Oreský
Vedúci oddelenia výstavby, dopravy a životného prostredia
Miestny úrad Devínska Nová Ves
Novoveská 17/A, 843 10 Bratislava
26. september 2018

Psickar

Stavba veselo napreduje, a stale nie je oznacena
25. október 2018

Psickar

Pan Oresky v akom stadiu je nas podnet ?
07. november 2018

Psickar

Stavba stale neoznacena a uz ma aj strechu
18. február 2019

Psickar

Posielam ďalší podnet. Stavba stále nie je označená
18. február 2019

Miša

Nesúvisí to s týmto 2oj ročným prenájmom pozemku?
https://www.devinskanovaves.sk/buxus/docs/zamery/2018/2018521_zamer01.pdf
16. marec 2019

Luba

Toto je výsmech samosprávy v DNV, stavebník začal veselo stavať bez stavebného povolenia, ktoré mu samozrejme bolo vydané dodatočne na " Garáž " čo teda zďaleka tato stavba nepripomína, bolo mu málo tak zabral ďalší potomok obce . . . , tento mu pravdepodobne aj prenajali ? možno to potiahne až k Heliosu časom,
Lešenie už pol roka zavadzia do cesty , má povolenie na zabratie časti cesty ? rieši toto vôbec niekto ? okolo staveniska neporiadok . . .
Je to všetko s verejným záujmom DNV ? ? ?
16. marec 2019

Luba

. . . ako je vôbec možné povoliť stavbu tak blízko cesty ?
18. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
03. apríl 2019

Psickar

stavba je uz označená, otázne je ako sa zachová obec nakoľko, bude končiť zmluva o prenájme
04. apríl 2019

Andrej

takze pekne cakali nech si dostavia...nech presetria konanie stavebneho uradu!
13. apríl 2019

Luba

Ako sa zachovajú ? predsa odpredajú . . . , konanie tohto stavebníka je prejav nehoráznej drzosti a zároveň aj výsmechu samospráve DNV , povolili garáž a sklad ale toto je ohavný rodinný dom , vyrúbali tam stromy odkopali kopec , no nemám slov . . .

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania