Popadané lanká na zastávke Mariánska

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
meno
Martin U 03. septembra 2018

Na novootvorenej zastávke MHD Mariánska sú už po týždni používania odpadnuté lanká zo zábradlia. Je to na troch miestach. Potrebné reklamovať u zhotoviteľa.

05. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. september 2018

jajboli

Aké posúdenie? láskavo úradníci pošlite nejakého pracovníka hospodárskej spráívy s kliešťami aby to opravil. Nepotrebujkeme žadne posúdenie a bláboly, ale aby tam niekto zručný išiel a hneď to opravil. Socík si budujte doma.
06. september 2018

Martin U

Niektoré lanká už boli dnes opravené, jedno ešte ostalo ležať ako je prístrešok. Čo som si však všimol, že ľudia ktorý čakajú na elinu tak, že sa opierajú o zábradlie na tejto zastávke, tak majú tendenciu si vykladať jednu nohu na spodné lanko zábradlia. Preto potom aj úchyty týchto laniek povoľujú.
13. september 2018

tomas

Zabradlie by bolo ok keby sa po nom ludia nestverali ako opice v pralese, kable sluzia ako zabrana aby sa zabradlie nepodliezalo nie ako preliezka.
17. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v predmetnej veci Vás informujeme, že podnet bol preposlaný na vyriešenie Dopravnému podniku Bratislava a.s., do ktorého kompetencie zastávka MHD patrí.

Ďakujeme za pochopenie a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
06. október 2018

Martin U

Lanká stále uvoľnené.
08. október 2018

Odkaz pre starostu

Podnet bol opätovne preposlaný zodpovednej inštitúcii.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
23. október 2018

Martin U

Čím ďalej horšie. Márne som si myslel že keď dnes opravovali podobný plot na Šafárikovom námestí, tak opravia aj tento. Márne.
11. február 2019

Matej

Špitálska-zastávka MHD -poškodená

Zábradlie z laniek na zastávke smer Kamenné nám. dlho nevydržalo.
12. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet!
Poškodené lanká pravidelne opravujeme a meníme, žiaľ vandali opakovane poškodzujú tento druh zábradlia. Stáva sa pravidlom, že po oprave sú poškodené lanká už na druhý deň, resp. do pár dní, či už na rovnakom mieste, alebo na vedľajšom zábradlí.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
01. marec 2019

Martin U

Momentálne konečne žiadne lanká uvoľnené. Podnet vyriešený.
02. marec 2019

Lukáš Bartošovič

otazkou je, kolko dni to vydrzi v opravenom stave...
05. marec 2019

Peter Oravec

Špitálska-zastávka MHD -poškodená

Na zastávke električiek na Špitálskej ulici smerom do centra je poškodené zábradlie na viacerých miestach. prosím o opravu.
06. marec 2019

tomas

Tym ludom vazne ....
17. marec 2019

Martin U

Všetky spadnuté lanká boli opravené. Nateraz vyriešené.
30. apríl 2019

Peter Oravec

Lanká sú znovu na mnohých miestach potrhané, popadané, chýbajúce... podnet je znova aktuálny.
Prosím o preposlanie DPM a p. Vallovi.
30. máj 2019

Martin U

Momentálne sú lanká na tejto zastávke v poriadku. Boli opravené.
29. júl 2019

Peter Oravec

Lanká sú zase preč, takže podnet je znova aktuálny.
Prosím o preposlanie magistrátu.
30. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
01. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet!
Poškodené lanká opäť zaradíme do plánu opráv.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť
01. august 2019

Peter Oravec

Rado sa stalo. Otázka je, prečo ste tam dali také nezmyselné zábradlie s ľahko odmontovateľnými lankami? Ale odpovede sa zrejme nedožijem...
23. august 2019

Martin U

Práve som zastávkou prešiel. Lanká sú opravené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania