Zanesený kanál

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Poprsím vyčistiť kanalovy vpust na ul. Pri Šajbách a ďalšie vpusty na tejto ulici. Vpusty sú tak zanesené, že ich nieje ani vidieť.

31. august 2018

Jardo Mladší

toto ťažko nazvať ulicou....
03. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ulica Pri šajbách v celom úseku patrí do správy magistrátu, preto podnet posielame na magistrátom a žiadame o vyriešenie.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
04. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
09. apríl 2019

Martin

Dobrý deň, kanál je stále zanesený a sľúbená odpoveď hlavného mesta nikde od septembra 2018. Žiadam vyčistiť všetky kanály na uvedenom úseku cesty. Chodci su neustále ostriekany vodou počas dažďov od prechádzajúcich áut.
10. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. september 2019

Martin

Nakoľko bola celá ulica zrekonštruovaná, aj uvedený kanál je nový, možno podnet označiť za vyriešený. Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania