Neporiadok pri čerpacej stanici Tuhovská/Cesta na Senec

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený
meno
Rebeka 03. septembra 2018

Chcem nahlásiť problém znečistenia trávnatej plochy na križovatke Tuhovská-cesta na seneci pri Slovnaft čerpacej stanici. Bol tam pokosený trávnik, ale aj s rozkosenými všemožnými odpadmi. Bolo by tam treba osadiť asi smetný kôš, nakoľko tam zvyknú parkovať kamióny. Teda predpokladám že ich vodiči nemajú kam odpad vyhadzovať. Ale to je len dedukcia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.