Autovrak na Riazanskej 44 (za bytovým domom)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Andrej Pavol Pavol 31. augusta 2018

Autovrak na Riazanska 44 (za bytovym domom). Bez platnej EK & TK. Nepojazdny. Potrebne odstranit. Zabera parkovacie miesta inym vozidlam.

23. december 2018

Ladislav

Lokalizácia vozidla je skor za vchodom Hálkova 52
04. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
18. február 2019

Erik Kevin Meszaros

Auto je uz odtiahnute

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania