Smeti okolo Draždiaku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Howgh 02. septembra 2018

Prosim o odstranenie smeti ktore sa kopia v okoli Velkeho Drazdiaku.

10. september 2018

Odpoveď samosprávy

Mestská časť zabezpečí odstránenie nečistôt na predmetnom mieste prostredníctvom Miestneho podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.

Mestská časť BA-Petržalka
10. september 2018

Howgh

Dnes som isiel okolo a vrecia s odpadom su uz odpratane. Vdaka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania