Čierna stavba na Laurotovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Zaslal: Jimmo, 02. septembra 2018

Na Laurotovej pri križovatke so Sliačskou ulicou je neoznačená a neohradená stavba, výkopové práce zaberajú takmer celý pozemok,

04. september 2018

Andrej

no vyborne...stavebny urad nove mesto...hlavne ,ze citam v novinach vdaka niektorym aktivistom, co robia aj v mnohych inych pripadoch a prokuratura stale nic...chyba cesta, chyba kanal a potom sa tu budu stazovat, ze postavte nam cestu ,voda sa nam vali pred domom...treba uskutocnit protesty proti zasahom v novom meste...tvrda kampan proti tomuto devastovaniu okolia pod kolibou.ludia musia zacat vlastnymi telami, vlastnymi prostriedkami branit takymto zasahom...ved nam devastuju mesto, nase zivoty, nas majetok.
04. september 2018

Jerome

Správne, Andrej, v Novom Meste sa množia cierne stavby,
09. september 2018

Jimmo

zaujímala by ma odpoveď inšpektora, alebo úradníka zo stavebného odboru, stavba rastie už je tam betónový základ
17. september 2018

Jerome

admin, NOVé MESTO Má MIN.2CIERNE STAVBY, OSLOVTE P.kUSEHO, VED SA CHVALI AKO RIESI PODNETY
01. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie územného konania a stavebného poriadku.

Kancelária starostu
04. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia územného konania a stavebného poriadku stavba na Laurotovej ulici mala vydané stavebné povolenie dňa 19.12.2016 teda sa nejedná o čiernu resp. nepovolenú stavbu. Podľa dostupných informácií je stavba riadne označená z boku výkopu.


Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania