Smetisko medzi domami

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Novomestan 03. septembra 2018

Niekto si znova pomýlil mesto so smetiskom. Je to tam už niekoľko dní.

07. september 2018

Novomestan

Malá kopa pýta viac...už to tam pribúda.
10. október 2018

Novomestan

Neporiadok zmizol.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania