Upchaté kanalizačné vpuste na Račianskom Mýte

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jozef 04. septembra 2018

Na Račianskom mýte, vedľa električkovej zastávky smerom do centra sú všetky vpuste v takomto stave. Pri každej búrke je tam jazero.

05. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. máj 2019

Jozef

Od môjho prvého zadania tohto problému prešiel viac ako rok. Na čo sa stále čaká? ...pri posledných veľkých letných zrážkach voda vyrazila do pivničných priestorov všetkých okolitých domov, všetky ulice v okolí plávali a narobilo to aj veľmi vysoké finančné škody.
Zaujíma to vôbec niekoho? Alebo aký je dôvod na to, že kanalizačné vpuste v tomto úseku sú stále v takomto stave? Blíži sa znovu letná búrková sezóna. Žiadam o urýchlenú nápravu a vyčistenie všetkých kanalizačných vpustí na celom Račianskom Mýte !!!
16. máj 2019

Martin Uváček

Nič neriešené. Stále to tam neodteká.
01. júl 2019

Martin Uváček

Včera tam bol hvnocuc od Infra Service a kanále na račku vyčistili. Tak uvidíme pri daždi.
14. apríl 2020

Martin Uváček

Prebehlo ďalšie čistenie. Uvidíme pri daždi.
26. máj 2020

Martin Uváček

Nepomohlo. Cela časť od zastávky až po kominársku je opäť pod vodou. Problém pretrváva.
02. júl 2020

Martin Uváček

Kanalizácia stále neodteká. Očividne je tam vážnejší problém. Treba podnet opätovne preposlať.
09. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania