Poklesnutý kanál Račianska

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin U 04. septembra 2018

Po oprave povrchu na Racianskej ulici nebol z nepochopiteľných dôvodov výškovo upravený kanál v jazdnej dráhe smerom do Rače, pri odbočke do vozovne Krasňany. Je oproti vozovke utopený cca 1,5 až 2 cm čo pri prejazde cítiť. Bola by to škoda ďalšie roky nechať na novej ceste takýto prepad. Nedá sa ešte výškovo upraviť v rámci záruky?

05. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. september 2018

Martin

Utopeny kanal Racianska

Dobrý deň, len pred mesiacom bola dokončená rekonštrukcia cesty Račianska v smere od Vinohradou von z mesta. Hneď tretí poklop kanálu je utopený asi 3cm oproti vozovke.Je to presne na autobusovej zastávke Vozovňa Krasňany. Viď fotka. Preto to treba dať reklamovať a opraviť.

Ako povedal pan poslanec Uhler vo videu nizsie, tak opravy ciest realizuje firma s dlhou historiou a tým pádom nebude problem s reklamáciami.
https://tv.hnonline.sk/kategorie/aktualne-videa/3808de7f-80fc-40f9-b54d-c15958ca33cc/masivna-oprava-komunikacii-v-hlavnom-meste-preco-su-bratislavske-cesty-v-tak-zlom-stave

Ďakujem
16. október 2018

Martin U

Podnet padol na úrodnú pôdu. Kanál bol zarovnaný s úrovňou vozovky. Vyriešené.
17. október 2018

Martin U

Bližší záber na opravené miesto. Podnet vyriešený
22. február 2019

Martin

Po opraveni kanalu je opat poklesnuty, cize sposob opravy nebol zjavne spravny.
Mozu to opravovat znova
25. február 2019

Martin U

Kanál je znovu uvoľnený a poklesnutý o nejaké 3 cm. Podnet znovu aktuálny.
03. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému útvaru magistrátu, ktorý sa k nemu vyjadrí. S ich odpoveďou budete oboznámený.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. apríl 2019

Martin U

Už je tam výstražná značka. Ale oprava zatiaľ žiadna.
03. máj 2019

Martin U

Bez zmeny, bez opravy.
06. máj 2019

Martin U

Značka zas zmizla, celý kanál je nahnutý min o 7-8 cm smerom k stredu ulice. Žiadne upozornenie pre vodičov. Mesto už vyzvalo zhotoviteľa opravy na odstránenie nedostatkov?
18. máj 2019

Martin U

Bez zmeny. Už to malo byť dávno opravené.
13. jún 2019

Martin

Stale ziadna zmena
09. júl 2019

Martin U

Nič neriešené. Autá naďalej kľučkujú pred týmto prepadnutým kanálom.
09. júl 2019

Martin U

Aktuálne.
25. júl 2019

Martin U

Stále neriešené. Poprosím aktuálne stanovisko magistrátu, prečo nie je táto oprava v riešená v záruke.
28. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dodávateľ prác bol upovedomený ohľadne prepadnutého poklopu a opraví ho v rámci záručnej doby.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. august 2019

Martin

Dakujem, ked uz to budu opravovat tak sa mozu prejst po celej racianskej co robili a opravit aj zvysne poklopy co sa uz tiez prepadavaju.
26. august 2019

Martin U

Skoro po roku prebehla oprava č. 2. Tak uvidíme. Zatiaľ ho môžeme označiť za vyriešený podnet.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania