Štúrovo námestie-Cesta-Nevyspádovaná

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin 04. septembra 2018

Na Štúrovom námestí je zle vyspádovaná cesta resp. chýba kanál. Po každom daždi je kompletne zaplavený priechod pre chodcov.

05. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. jún 2019

Anonymný užívateľ

Námestie Ľudovíta Štúra-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

Kategorizacia podnetu ma naviedla na chybajuci kanalizacny poklop, ale ten chyba aj s celym kanalizacnym otvorom. Staci aby trochu viac naprsalo, a uz je na svete mlaka velka ako svet. A turisti a ludia tam skacu ako kone na spickach, ze sa nehnabite. Tento problem sa opakuje dlhodobo, a kedze tu neexistuje vsiaknutie okolitou zelenou, nemate sa na co vyhovorit, tak som zvedavy na vase riesenie, lebo toto HOT miesto je na ociam uplne ale uplne vsetkym turistom co prichadzaju do BA, aj na nohaviciach a topankach, nie len ociach.
07. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
07. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Situáciu preveríme a navrhneme opatrenie na odstránenie problému.
Predpokladaný termín : 26. týždeň.


Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania