Neporiadok po búrke

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Martin Uváček 04. septembra 2018

Križovatka Čajakova a Smrečianska. Po búrke naplavené blato a štrk z koliby. Všetky kanále v križovatke zanesené. Postará sa mestská časť o vyčistenie?

05. október 2018

Martin U

Priestor križovatky bol pozametaný od blata a piesku. Vyriešené
28. júl 2019

Martin Uváček

Opäť búrka a opäť tony piesky na tejto križovatke. Opäť aktuálny podnet.
30. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
06. august 2019

Martin Uváček

Opäť upratané. Teda aj vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania